Blog

Zdarza się, że włosy po sezonie zimowym są w znacznie obniżonej kondycji. Często na wiosnę obserwujemy wzmożone wypadanie i obawiamy się, że nasze włosy stracą na objętości. Aby tego uniknąć stosuje się zabiegi karboksyterapii na skórę głowy, w celu wzmocnienia osłabionych cebulek włosa.

Czytaj więcej

Intensywna kuracja anti-aging oparta jest na kompleksie Acticell 40%, który zawiera najbardziej skuteczne składniki odmładzające w odpowiednich stężeniach i skutecznych formułach. Jej celem jest kompleksowa poprawa wyglądu skóry: odbudowa włókien kolagenowych, poprawa napięcia skóry, wygładzanie, rozjaśnienie przebarwień, intensywne nawilżenie.

Czytaj więcej

Karboksyterapia zwalcza cellulit i lokalną tkankę tłuszczową. Przekonaj się o niesamowitych efektach, jakie daje kuracja dwutlenkiem węgla. Karboksyterapia to najlepsza metoda niwelująca wiele defektów naszej skóry i sylwetki. Poprzez śródskórne podanie dwutlenku węgla w skórze wywoływane są różne procesy.

Czytaj więcej

Masaż naturalnym olejem kokosowym to połączenie doskonałego relaksu i zabiegu odżywiającego ciało. Po zimie skóra naszego ciała jest szczególnie przesuszona i podrażniona, może się nadmiernie łuszczyć, a w miejscach wyjątkowo wrażliwych, nawet pękać.

Czytaj więcej

Szeroka oferta zabiegów

oferta zabiegów

W naszej klinice oferujemy szeroki wachlarz usług od podstawowej pielęgnacji skóry po zaawansowane zabiegi...

Dowiedz się więcej

Doświadczenie i wiedza

doświadczenie kosmetyczne

Jesteśmy zespołem osób posiadających wieloletnie doświadczenie w dziedzinie kosmetologii...

Dowiedz się więcej

Najlepsze marki i sprzęty

najlepsze marki i sprzęt

W zabiegach wykorzystujemy najwyższej jakości marki kosmetyczne, takie jak Guinot Paris, Filorga...

Dowiedz się więcej

Lokalizacja DeuClinic

lokalizacja w szczecinie

Nasza Klinika znajduje się 5 minut od centrum miasta oraz jest w dogodnej komunikacji z sąsiednimi dzielnicami.

Dowiedz się więcej