Wypełnienie bruzd

Wraz z upływem lat zawartość naturalnego kwasu hialuronowego w skórze maleje – skóra staje się sucha, wiotka, powstają zmarszczki oraz dochodzi do zmiany objętości twarzy. Zmarszczki oraz bruzdy nadają twarzy zmęczony, czasem smutny lub surowy wyraz twarzy. W celu zniwelowania tego efektu w miejsca zmarszczek i bruzd podaje się kwas hialuronowy. Kwas hialuronowy jest substancją naturalną, występującą we wszystkich tkankach organizmu człowieka, głównie w skórze. Jego podstawową właściwością jest regulacja uwodnienia tkanek, dzięki zdolności wiązania bardzo dużej ilości wody. Dlatego skóra dobrze nawilżona jest gładka i jędrna i odpowiednio napięta.

 

Udowodniono, że w skórze poddanej zabiegom kwasem hialuronowym wzrasta synteza kolagenu, a hamowana jest jego degradacja – po upływie czasu utrzymywania się wypełniacza w skórze wygląda nadal lepiej niż przed zabiegiem. Jest to tzw. biostymulacja.

 

Efekty zabiegu utrzymują się od 8 do 12 miesięcy w zależności od indywidualnych predyspozycji,  po tym czasie kwas hialuronowy ulega naturalnemu wchłonięciu (biodegradacji).

 

Preparaty z kwasem hialuronowym zapewniają kompleksowe rozwiązania w celu korekcji drobnych, średnich i głębokich zmarszczek, bruzd i fałdów.

Wypełnianie zmarszczek wykonuje się poprzez iniekcje preparatu w odpowiednią głębokość skóry, a kwas hialuronowy dopasowany jest do struktury danej warstwy skóry. Zapewnia to poprawę objętości i jędrności skóry poprzez odpowiednie uniesienie zwiotczałych tkanek i spłycenie bruzd i zmarszczek. Takie działanie likwiduje widoczne objawy starzenia.

 

Zabieg daje natychmiastowy efekt odmłodzenia wyglądu!

                          

 

Szeroka oferta zabiegów

oferta zabiegów

W naszej klinice oferujemy szeroki wachlarz usług od podstawowej pielęgnacji skóry po zaawansowane zabiegi...

Dowiedz się więcej

Doświadczenie i wiedza

doświadczenie kosmetyczne

Jesteśmy zespołem osób posiadających wieloletnie doświadczenie w dziedzinie kosmetologii...

Dowiedz się więcej

Najlepsze marki i sprzęty

najlepsze marki i sprzęt

W zabiegach wykorzystujemy najwyższej jakości marki kosmetyczne, takie jak Guinot Paris, Filorga...

Dowiedz się więcej

Lokalizacja DeuClinic

lokalizacja w szczecinie

Nasza Klinika znajduje się 5 minut od centrum miasta oraz jest w dogodnej komunikacji z sąsiednimi dzielnicami.

Dowiedz się więcej